Pirmdiena,
2019.gada
16.septembris
Sports
104582

”Fēnikss Kauss” finālturnīrs notiks Jūrmalā


Apskatīt komentārus (0)


01.02.2019

jurmalabasket.lv 

 

Atklātais basketbola turnīrs ”Fēnikss Kauss” ir starptautiska mēroga basketbola sacensības dažāda vecuma meiteņu komandām. Dalībnieku vidū galvenokārt ir Krievijas un Austrumeiropas valstu sporta skolas. Lai gan šis ir tikai ceturtais gads un starptautiskā turnīra trešā pilnā sezona, jau šogad ”Fēnikss Kauss” ir ievērojami paplašinājies. Kopš pirmās sezonas 2016. gadā, kad startēja 24 komandas divās dažādās vecuma grupā, šobrīd dalībnieku skaits ir pieaudzis līdz 66 komandām. Starp spēcīgākajām Krievijas sporta skolām dalīnieku vidū arī Igaunijas, Baltkrievijas un Latvijas meiteņu komandas. 

 


Arī Jūrmalas Sporta skolas basketbolistes ir kausa dalībnieces kopš pirmās turnīra dienas. Tieši ”Fēnikss Kauss” 2016. gadā bija pirmais starptautiskais pārbaudījums tobrīd vēl 11 – 12 gadus mazām meitenēm. Gan skaistas uzvaras, gan sāpīgi zaudējumi un savā debijas sezonā Jūrmala palika vienas uzvaras attālumā no dalības finālturnīrā – kopvērtējumā ieņemot 9. vietu. Savukārt pērn jūrmalnieces izcīnīja augsto 3. vietu!

 


Šo sezonu Jūrmalas meitenes iesāka smagnēji. Oktobra beigās grupu turnīrā tika izcīnītas tikai 2 uzvaras piecās spēlēs un sāpīgs zaudējums spēles papildlaikā grupu turnīra pusfinālā. Janvārī turnīra otrajā kārtā Krievijas galvaspilsētā Maskavā jūrmalnieces iekrāja jau trīs uzvaras un laukumā demonstrēja daudz kvalitatīvāku sniegumu. Regulārās sezonas noslēgumā tas ļāva Jūrmalai ieņemt 6. vietu savā vecuma grupā un droši iekļūt astoņu labāko komandu vidū, kuras kvalificējās trešās sezonas finālturnīram.

 


Šosezon ”Fēniks Kauss” turnīrs tiek aizvadīts četrās dažādās valstīs, kopskaitā 11 dažādās pilsētās un tieši Jūrmalā no 1. – 3. martam risināsies trešās sezonas finālturnīrs, šajā vecuma grupā. Trijās sacensību dienās Jūrmalā, Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē tiks aizvadītas 20 spēles, pusfināli un spēles par 3. un 1. vietu, kurās tiks noskaidrots starptautiskā turnīra ”Fēnikss Kauss” uzvarētājas 2018. – 2019. gada sezonā. Turnīra svinīgā atklāšana notiks 1. martā. Uz tikšanos Jūrmalā!


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt