Trešdiena,
2019.gada
16.janvāris
Sports
80340

Eiropas pludmales volejbola svētki sākušies


Apskatīt komentārus (0)


17.08.2017

Majoru pludmalē grandiozs pludmales volejbola stadions ar vairāk nekā 3000 skatītāju vietām

 

 

ZIŅU DIENESTS

 

 

FOTO JĀNIS VILNĪTIS. Laukums gaida sportistus!

 

 


2017 CEV Eiropas čempionāta vajadzībām Jūrmalas pludmales centrā Majoros uzbūvēts Baltijā līdz šim lielākais pludmales volejbola stadions ar vairāk nekā 3000 skatītāju vietām. Eiropas čempionāta fināls, kas Jūrmalā sākās jau vakar, 16. augustā, ir unikāls ar to, ka vērienīgās sacensības šeit tiks aizvadītas dabīgā pludmalē, jūras krastā. Latvijā ieradušies olimpiskie medaļnieki un pasaules līmeņa pludmales volejbola zvaigznes - vācietes Laura Ludviga un Kira Valkenhorsta, itāļi Danjēle Lupo un Paolo Nikolai un holandieši Aleksandrs Brouvers un Roberts Mēuvsens, kā arī daudzi citi, kas šeit sacentīsies ar astoņiem Latvijas duetiem. 

 
2017 CEV Eiropas čempionāta fināla stadions pēc sava vērienīguma un būtības ir līdzīgs tiem stadioniem, kādus esam redzējuši Olimpiskajās spēlēs un Pasaules čempionātos, tikai ar nedaudz mazāku ietilpību. Tribīnes uz Jūrmalu tika atvestas ar desmit smagajām kravas automašīnām, to apjoms ir 220 tūkstoši tonnu, kuras piecās dienās uzstādīja 14 strādnieki. Pēc 20. augusta, turnīram noslēdzoties, stadionu demontēs – uzbūvētā konstrukcija tiks nojaukta un aizvesta prom.

 

 

Visi Latvijas pludamales volejbolistu pāri pirmajās divās sacensību dienās, 16. un 17. augustā, kad notiks grupu turnīra spēles, sacentīsies uz centrālā laukuma, šīs spēles klātienē varēs apmeklēt bez maksas. Piektdien, 18. augustā, notiks izslēgšanas spēles un sāksies astotdaļfināli, sestdien, 19. augustā, tiks aizvadīti pusfināli, bet svētdien, 20. augustā, notiks galvenās cīņas par Eiropas čempionu tituliem.

Biļetes iespējams iegādāties vietnē www.bezrindas.lv, un to cenas būs šādas: uz izslēgšanas spēlēm piektdien, 18. augustā – 10 EUR; uz astotdaļfināliem, ceturtdaļfināliem un pusfināliem sestdien, 19. augustā – 15 EUR; uz svētdienas, 20. augusta, spēlēm, kad risināsies fināla cīņas par Eiropas čempionu tituliem – 20 EUR. 

 
2017 CEV Eiropas čempionāta fināls pludmales volejbolā norisinās no 16. līdz 20. augustam Jūrmalas pludmales centrā Majoros, Latvijā. Tas iekļauts Starptautiskās Volejbola federācijas (FIVB) 2017. gada oficiālajā pludmales volejbola kalendārā un starptautiskajā turnīru sistēmā. Šis ir augstākā līmeņa pludmales volejbola turnīrs, kāds organizēts Baltijā. Par Eiropas čempionu titulu cīnīsies reitinga 32 vadošie vīriešu un sieviešu volejbolistu dueti. CEV pludmales volejbola Eiropas čempionāta finālu organizē Latvijas Volejbola federācija ar Latvijas Valsts un Jūrmalas pašvaldības atbalstu. Eiropas čempionāta finālam Jūrmalas pludmales centrā īpaši tiks izveidoti seši pludmales volejbola laukumi – četri laukumi spēlēm un divi – iesildošie laukumi. Fināla spēles notiks centrālajā stadionā, kas tiks izbūvēts sacensību vajadzībām un kurā būs vairāk nekā 3000 skatītāju vietu.

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt