Piektdiena,
2018.gada
14.decembris
Sports
80254

Ātrumlaivām pats sezonas karstums


Apskatīt komentārus (0)


10.08.2017

Pēc ilgāka laika "Jūrmalas Vārds" tikās ar ūdens motosporta komandas "Jūrmala Racing Team" F4 pilotu Nikitu Lijcu, lai uzzinātu, kā mūsu sportistiem veicas pašā sezonas karstumā

 


Guna Vilnīte  

 

 

Publicitātes foto 

 

 22.jūlijā Jelgavā, Lielupes akvatorijā (Lielupes krasta promenādē) norisinājās Latvijas čempionāta 4.posms ātrumlaivām. "Jurmala Racing Team" sportisti uzrādīja labus rezultātus: GT30 klasē pirmā (Aivars Komisārs) un otrā (Stefans Ārands) vieta, Dāvim Aupem R-1000 klasē otrā vieta, Tomam Timohinam T-550 klasē otrā vieta un  Nikita F4 klasē - pirmais. Taču komandu kopvērtējumā pietrūka punktu jauniešu klasēs, tāpēc tur - tikai sestā vieta.

 

 

 

27. jūlijā Bauskā, Mēmeles akvatorijā, norisinājās pirmais Latvijas čempionāts Formula Future, kurā piedalījās ap 20 dalībniekiem no visas Latvijas, arī jaunākie "Jūrmala Racing Team" audzēkņi. Šī laivu klase izveidota īpaši jaunajiem sportistiem, un šeit ir spēkā arī citi noteikumi: sportisti startē ar pilnīgi vienādām, standarta laivām, kā arī tiek vienādots sportistu svars: vieglākajiem jāņem laivā līdz papildus smagums, lai sacensību rezultāts būtu maksimāli objektīvs tieši sportista spēju novērtējums.

 

 

Laika trenēties nebija daudz, bet jaunajiem sportistiem sacensībās veicās labi: Otto K. (6 gadi) ieņēma godalgotu pirmo vietu "delfīnu" klasē, savukārt Ivans A. (9 gadi) klasē viens ieņēma trešo vietu. 
Lieki piebilst, ka Otto ir Latvijas jaunākais ūdensmotosportists. Abi Jūrmalas sportisti iekļuvuši Latvijas izlasē un jau šīs nedēļas nogalē pārstāvēs Latviju pasaules (un vienlaikus arī Eiropas) čempionātā Formula Future, kas norisināsies Ungārijā jau šīs nedēļas nogalē.

 

 


31. jūlijā Baltijas Čempionāts Tallinā, kur Nikita Lijcs izcīnīja trešo vietu F4 klasē, braucot ar rezerves laivu. "Sacensībās eksperimentējām ar tehniku, vairāk domājot par pasaules čempionātu," tā Nikita. Baltijas čempionātā viņš ieguva 3. vietu, paliekot aiz Kalles Vipo (Kalle Viippo, Somija) un Pauļa Staiņa (Lietuva). Dāvis Aupe R-1000 klasē izcinīja otro vietu.

 

 

Pēc Formula Future sacensībām, jau 19.un 20. augustā, Lietuvā notiks trešais un noslēdzošais pasaules čempionāta posms F4 klasē. Kā laikrakstam sacīja Nikita, tad viņam ir visas iespējas cīnīties par 1. vietu. Patlaban ar līderi Manninenu (Somija) ir 5 punktu starpība.
Turam īkšķus par mūsējiem!

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt