Trešdiena,
2019.gada
16.janvāris
Sports
80266

Aicina uz 2017 CEV Eiropas čempionāta fināla pludmales volejbolā atklāto treniņu


Apskatīt komentārus (0)


10.08.2017

Visi interesenti tiek aicināti pirmie iemēģināt stadionu kopā ar kādu no 2017 CEV Eiropas čempionāta fināla spēlētāju pāriem 

 

 

ZIŅU DIENESTS

 

 

PUBLICITĀTES FOTO 

 

 

 

15. augustā pulksten 12.00 Majoru pludmalē, 2017 CEV Eiropas čempionāta fināla centrālajā stadionā Majoru pludmalē, kurā paredzēta vieta vairāk nekā 3000 skatītājiem, notiks atklātais treniņš. Visi interesenti tiek aicināti pirmie iemēģināt stadionu kopā ar kādu no 2017 CEV Eiropas čempionāta fināla spēlētāju pāriem. Tā ir laba tradīcija, kas tika aizsākta iepriekšējo gadu turnīros, un allaž izpelnījusies lielu dalībnieku atsaucību. Atklātajam treniņam var pieteikties līdz 14. augustam, rakstot uz e-pastu: info@eurobeachvolley.com un norādot savu vārdu, uzvārdu, vecumu un telefona numuru. Ierašanās uz atklāto treniņu no pulksten 11.40.

 


Dienu pirms nozīmīgo pludmales volejbola sacensību sākuma atklātā treniņa dalībniekiem būs unikāla iespēja aizvadīt treniņu centrālajā laukumā, kas Jūrmalas pludmales centrā Majoros ir uzbūvēts īpaši Eiropas čempionāta fināla sacensībām. Atklāto treniņu vadīs Pēteris Plūme - "Brazīlijas" pludmales volejbola Akadēmijas vecākais treneris.

 


Atklātā treniņa dalībnieku vietu skaits ir ierobežots, tāpēc interesentiem lūgums pieteikties savlaicīgi. Treniņa organizatori patur tiesības atteikt dalību treniņā dēļ dalībnieku skaita ierobežojuma, taču jebkurā gadījumā treniņu būs iespējams vērot no tribīnēm.

 


2017 CEV Eiropas čempionāta fināls sieviešu un vīriešu konkurencē sāksies trešdien, 16. augustā, pulksten 9.00 ar grupu turnīra spēlēm, kuras turpināsies arī ceturtdien, 17. augustā. Pirmajās divās sacensību dienās, kad risināsies turnīra grupu spēles, sacensības klātienē varēs apmeklēt bez maksas. Piektdien, 18. augustā, notiks izslēgšanas spēles un sāksies astotdaļfināli, sestdien, 19. augustā, tiks aizvadīti pusfināli, bet svētdien, 20. augustā, notiks galvenās cīņas par Eiropas čempionu tituliem.

 


Biļetes iespējams iegādāties vietnē www.bezrindas.lv, un to cenas būs šādas: uz izslēgšanas spēlēm piektdien, 18. augustā – 10 EUR; uz astotdaļfināliem, ceturtdaļfināliem un pusfināliem sestdien, 19. augustā – 15 EUR; uz svētdienas, 20. augusta, spēlēm, kad risināsies fināla cīņas par Eiropas čempionu tituliem – 20 EUR. 

 

 

Par 2017 CEV Eiropas čempionāta finālu pludmales volejbolā

 


2017 CEV Eiropas čempionāta fināls pludmales volejbolā norisināsies no 16. līdz 20. augustam Jūrmalas pludmales centrā Majoros, Latvijā. Tas iekļauts Starptautiskās Volejbola federācijas (FIVB) 2017. gada oficiālajā pludmales volejbola kalendārā un starptautiskajā turnīru sistēmā. Šis būs augstākā līmeņa pludmales volejbola turnīrs, kāds organizēts Baltijā. Par Eiropas čempionu titulu cīnīsies reitinga 32 vadošie vīriešu un sieviešu volejbolistu dueti. CEV pludmales volejbola Eiropas čempionāta finālu organizē Latvijas Volejbola federācija ar Latvijas Valsts un Jūrmalas pašvaldības atbalstu. Eiropas čempionāta finālam Jūrmalas pludmales centrā īpaši tiks izveidoti seši pludmales volejbola laukumi – četri laukumi spēlēm un divi – iesildošie laukumi. Fināla spēles notiks centrālajā stadionā, kas tiks izbūvēts sacensību vajadzībām un kurā būs vairāk nekā 3000 skatītāju vietu.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt