Ceturtdiena,
2019.gada
21.februāris
Komentāri
78051

Kas slēpjas aiz mazo skautu mugurām?


Apskatīt komentārus (0)


20.04.2017

Kā jau pirms vēlēšanām, medijos pēkšņi parādās visādas interesantas un ne tik interesantas ziņas ar sensāciju pazīmēm. Pēdējā centrālajos medijos pavīdējusī ziņa ir par to, ka Jūrmalas dome lauzusi līgumu ar skautu organizāciju par jahtu piestātnes nomu.

 

 

Jānis Vilnītis

 

 

Foto: Blair Fraser 

 


Šobrīd negrasos pateikt, kam šajā strīdā ir taisnība, kam nē, bet vēlos vien izvilkt interesantākās detaļas.

 

 

1. Pilnīgi neizprotams ir fakts, ka skauti par līguma laušanu sabuntojušies tieši tagad, ja paši paziņo, ka līgumu dome lauzusi vēl pagājušajā gadā. Ko tad skautu vadītāji darīja visu šo laiku? Ledus biezumu mērot, aizmirsa par nomas līgumu?

 

 

2. Kāda skautiem būtu problēma izmantot Lielupes jahtu piestātni turpat blakus, ja vēl pērn, kad tika paziņots par līguma laušanu, ostas vadītājs Jānis Artemjevs laikrakstam atzina, ka mazie skauti laipni aicināti lielajā ostā?! Vai tiešām taisnība ir tiem, kas saka, ka viņi to negrib, jo tad jau iepriekš jāinformē par saviem plāniem?

 

 

3. Vai varbūt taisnība ir domei, kas skautu organizācijas vadītājiem pārmet skautu ostas izmantošanu ne tiem mērķiem, kas paredzēti nomas līgumā - proti, privātam biznesam ar jahtu izīrēšanu izklaidēm? Par to, ka skautu osta tam tiek izmantota, redakcija internetā pārliecinājās vēl šo otrdien.

 

 

Nobeigumā gribas aicināt skautu vadītājus beigt te izmantot bērnus savām rebēm un turpmāk bērnu pasākumus organizēt Lielupes ostā, kura ir aprīkota ar visas mūsdienu jahtu ostām nepieciešamajām lietām - tai skaitā, ūdensvadu, dušām un tualetēm.

 

 

 


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt