Trešdiena,
2019.gada
27.marts
Komentāri
83743

Domes sēdes cirks


Apskatīt komentārus (0)


26.01.2018

Pēdējā domes sēde atkal jau draudēja pārvērsties par cirku, ko aktīvi gan domes sēdes sākumā, gan beigās centās paveikt par deputātu kļuvušais Guntis Grūba ar nelielu Dagmāras Beitneres-Le Gallas palīdzību

 

 

Jānis Vilnītis

 

 

Zīmējums: Dzintars Melnis 

 

 

Viņiem, redz, nepatīk, ka laikrakstā “Jūrmalas Vārds” ir publicēta informācija par Grūbas īpašuma nelikumīgo sētu kāpās un to, ka viņš necenšas to nojaukt, bet gan mēģina nelikumīgi nojozto kāpu daļu iznomāt. 

 


Tieši par pēdējo Grūba, šķiet, ir sadusmojies visvairāk, jo šīs informācijas publiskošana tikai pierāda, ka kādreizējais Jūrmalas aizsardzības biedrības aktīvais kāpu sargātājs tagad pielīdzināms tiem pašiem šleseriem, karginiem un citiem.

 

 

Le Galla šķiet sadusmojusies par to, ka esam informējuši, ka kāda tā saucamās opozīcijas deputāte dzīvo ekspluatācijā nenodotā ēkā. Uzvārdu nebijām pielikuši, bet ja jau viņa arī mēģināja aktīvi radīt cirka atmosfēru, tad jau esam trāpījuši mērķī. Taisnības labad jāpiebilst, ka māja ir uz Le Gallas meitas vārda.

 

 

Tā kā Grūba sēdes sākumā vairākkārtīgi bļāva pa visu domes sēžu zāli, lai priekšā iznākot raksta autors, tad ar skumjām jāsecina, ka Guntim nokļūšana deputāta amatā nav nākusi par labu. Radās sajūta, ka viņš tagad jūtas nevis kā tautas kalps, kurš godprātīgi un saimnieciski rūpējas par pilsētu un jūrmalniekiem, bet gan jūtas kā ķeizariņš, kuram pienākas viss, ko vēlas un kurš noteiks, ko publicēt laikrakstos un ko nē.

 

 

Daudzus izbrīnīja Le Gallas paziņojums, ka tagad - pēc tam, kad es esmu uzrakstījis par viņas mājokļa problēmām (bet ne visu interesanto epopeju), viņa dosies pie centrālajiem medijiem un viņiem sniegšot visāda veida nelāgo informāciju. Centrālie mediji to vien gaidot, lai atkal varētu uzrakstīt ko sliktu par mūsu pilsētu. Le Galla līdz šim to neesot darījusi, bet tagad viss – viņa to darīšot. Tagad tik jāgaida, kāda tā nelāgā informācija par Jūrmalas domi būs – vai par Grūbas nelikumīgo sētu arī ziņos?

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt