Ceturtdiena,
2019.gada
22.augusts
Komentāri
79824

Alles kaput!


Apskatīt komentārus (0)


14.07.2017

Jeb daža deputāta izpratne par demokrātiju

 

 

Jānis Vilnītis

 

 

Foto: Freepik

 

 

Sociālajos tīklos Jūrmalas domes jaunais deputāts Uldis Kronblūms izplatījis savu paziņojumu, ka 19. jūnija ārkārtas sēdē ar ZZS un Saskaņas deputātu balsīm tika pieņemts lēmums “Par pastāvīgajām deputātu komitejām”. Šī domes sēde jeb tās rezultāti viņu ir tā satraukuši, ka par tās rezultātiem viņš pat ir informējis arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju. 

 

 

Lietas būtība ir pavisam vienkārša – domes sēdē deputātiem tika sadalītas vietas pastāvīgajās komitejās. Jau domes sēdes laikā atsevišķi deputāti pauda, ka vēlētos strādāt citās komitejās, nekā lēmuma projektā norādīts. Šādu jauno deputātu (vecos kadrus Arni Ābelīti un Mārtiņu Stulpiņu viss, šķiet, apmierināja vai arī viņi, kā jau pieredzējušāki, jau iepriekš zināja rezultātus) iniciatīvu atbalstīja arī domes priekšsēdētājs un izvirzīja viņu vēlmi uz balsojumu. Ar klusu saucienu - lai dzīvo demokrātija! - domes deputātu vairākums nobalsoja pret jauno deputātu iniciatīvu.
Ja Nacionālās apvienības jaunie deputāti, izskatās, ir sapratuši demokrātijas būtību, tad Uldim Kronblūmam tā ir sveša. Tā vien šķiet, ka viņš Jūrmalas domē vēlētos situāciju, kādu mums valstī jau vēlas uzspiest Sorosa finansētās organizācijas un žurnālisti – seksuālo minoritāšu viedokļa izcelšanu pār valsts lielākās daļas iedzīvotāju viedokli. Tā teikt, lai dzīvo minoritātes, kurām nezinkāpēc daži grib vairākuma privilēģijas.

Ar to es nevēlos teikt, ka U. Kronblūms kā nebūt tieši ir saistīts seksuālajām minoritātēm, vien vēlos parādīt viņa viedokļa absurdumu.

 

 

Ja jau runājam par šo deputātu, jāpiemin, ka līdz ar viņa ievēlēšanu daļai Jūrmalas iedzīvotāju būs personiski jāuzņemas atbildība (pašiem savā priekšā) par to, ka “Latvenergo”, kur strādā U. Kronblūms, būvēs augstsprieguma trasi cauri Ķemeru Nacionālajam parkam, tādā veidā pieļaujot iespēju, ka uz visiem laikiem varētu tikt iznīcināti sērūdeņraža minerālavoti un līdz ar to - arī ārstniecisko dūņu rašanās. “Alles kaput!” līksmi iesauksies U. Kronblūms, kurš ir publiski paudis atbalstu šīs augstsprieguma trases būvniecībai, un nogāzīs zīmi, kas norāda uz Ķemeru Ķirzaciņas avotu! Arī šajā jautājumā viņš Jūrmalas domē ir minoritāte, jo pat viņa vēlēšanu saraksta biedri ir skaidri un gaiši pateikuši, ka ir pret šīs trases būvniecību. Paldies viņiem par to!

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt