,
2020

Izspiediet no sevis vergu


Apskatīt komentārus (0)


09.06.2011

Imants Burvis
LR pilsonis

Oligarhu kapu svētki... Labs tusiņš ar labu domu. Bet par cīņu ar oligarhiem to nosaukt var tikai naivais, Kārtējā tvaika nolaišana jautrā gaisotnē..? Drīzāk gan.

Mēs paši radam šos oligarhus katru dienu, balsojot vēlēšanās par tiem, kuriem lielā nauda reklāmai. Ne velti jau pretendējot uz augstu amatu  viens no kandidātiem skaidri pateica, ka ne jau nabagi var valdīt. Ņemot vērā to, ka pats viņš kļuvis par visai turīgu tieši tipiskajā ceļā , kā tapa visi Latvijas oligarhi  -  Latvijas valsts un tautas izlaupīšanas laikā, ko nosauca par privatizāciju, būtu brīnums ja viņš tagad domātu savādāk. Ņemot vērā tagad pieaugušo ietekmi uz valsts pārvaldi – likumdevēju, izpildvaru, tiesas varu  -  vai drīzāk nevaram sevi apsveikt ar jauna oligarha piedzimšanu?

Kapu svētki ir piemiņas diena saviem senčiem, savas ģimenes un tautas vēstures atcerei. Radot jaunus oligarhus, izdevušies vai ne, līdz viņu novešanai uz kapiņiem ir tālu.

Ja atceramies to, ka ne jau tirāni rada vergus, bet tieši vergi rada sev tirānus  - izspiediet no sevis vergu, verdzisku domāšanu pa pilītei katru dienu. Un tas ir krietni grūtāk, nekā patusēties svētkos...


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt