Otrdiena,
2019.gada
18.jūnijs
Pilsētā
97656

Zaļajiem atkritumiem – speciāli maisi


Apskatīt komentārus (0)


20.09.2018

No 23. septembra līdz 11. novembrim Jūrmalā norisināsies akcija “Zelta rudens”, kuras laikā iedzīvotāji varēs atbrīvoties no zaļajiem atkritumiem, iegādājoties speciālus, atkritumu apsaimniekotāja SIA “Clean R” marķētus bioloģiski noārdāmo atkritumu priekšapmaksas maisus.  

 

 

Ziņu dienests

 

 

Foto: Jilbert Ebrahimi 

 

 

Viena maisa tilpums ir 100 litru, cena – 1,71 eiro. Šajos maisos drīkst ievietot tikai bioloģiski noārdāmos (zaļos) atkritumus. Tie ir jebkuri dabīgas izcelsmes atkritumi, piemēram, nopļauta zāle, koku lapas, nelieli koku zari, augļu un dārzeņu pārpalikumi, olu čaumalas, biopolimēru iepakojums, arī slapji papīra atkritumi.

 

 

Maisos nedrīkst ievietot sadzīves atkritumus, bīstamos atkritumus, celtniecības atkritumus, kā arī izdedžus un jebkāda cita veida atkritumus, kas var bojāt maisu un neatbilst bioloģiski nenoārdāmo atkritumu sastāvam.

 

 

Piepildīto maisu izvešanu SIA “Clean R” nodrošinās pēc noteikta grafika vienu reizi nedēļā, svētdienās. Lai pieteiktu izvešanu, lūgums zvanīt uz SIA “Clean R” Klientu apkalpošanas centra tālruni 67111001 vai rakstīt uz e-pasta adresi kc@cleanr.lv, norādot klienta līguma numuru vai maisu atrašanās vietu, kā arī savu tālruņa numuru.

 

 

Maisus var iegādāties SIA “Clean R” Jūrmalas Klientu apkalpošanas centrā Fabrikas ielā 11, Jūrmalā, darba dienās no plkst. 8.30 līdz 16.30 vai Vietalvas ielā 5, Rīgā, darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.00.

 

 

Atgādinām, ka Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi “Jūrmalas teritorijas namīpašumu uzturēšanas, saglabāšanas un sabiedriskās kārtības saistošie noteikumi” nosaka – namīpašumu, zemesgabalu un citu teritoriju īpašniekiem un tiesiskajiem valdītājiem (lietotājiem) jānodrošina lapu, zaru, nopļautās zāles un nezāļu nogādāšana izgāztuvē vai to kompostēšana.

 

 

Saistošie noteikumi nosaka, ka Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā nav atļauts dedzināt ugunskuros sadzīves, būvniecības un zaļos atkritumus, to skaitā dedzināt jebkādus plastmasas, gumijas izstrādājumus un citas ķīmiskas vielas gan ugunskuros, gan apkures krāsnīs.

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt