Piektdiena,
2019.gada
26.aprīlis
Pilsētā
80163

Valsts policijas ziņas (03.08.17.-09.08.17.)


Apskatīt komentārus (0)


04.08.2017

Kauguros pa logu izkritis gadu vecs bērns

 

 

Sestdien, 29. jūlijā, Kauguros, kā ziņo mediji, pa piektā stāva logu izkritis gadu vecs bērns, kurš gājis bojā notikuma vietā. Nelaimes gadījums noticis sociālajā dzīvoklī, kur ģimene ar bērniem bija aizgājusi ciemos. Šī ģimene nav bijusi pašvaldības sociālo dienestu redzeslokā kā nelabvēlīga. 

 

 

Pēc notikušā ierosināta krimināllieta pēc KL 123. panta par nonāvēšanu aiz neuzmanības. Abi bērna vecāki ir aizturēti un atrodas izolatorā.

 

 


Jūrmalā aizturēts vīrietis, kurš dienas laikā veicis vismaz četras laupīšanas

 

 

29.jūlijā ap pulksten 18.00 Valsts policijas Jūrmalas iecirknī tika saņemta informācija, ka Jaundubultu stacijas rajonā notikusi laupīšana. Laupīšanas laikā vīrietis, piedraudot ar nazi, kādai sievietei atņēmis aptuveni 60 eiro. 

 

 

Likumsargiem ierodoties notikuma vietā, nekavējoties tika uzsākti vainīgās personas meklēšanas darbi. Apsekojot stacijas apkārtni, viens no policistiem pamanīja kādu vīrieti, kurš atbilda vainīgās personas aprakstam. 

 

 

Vīrietis, pamanot policistu, metās bēgt. Saprotot, ka aizbēgt nebūs iespējams, viņš mēģināja pretoties. Lai izvairītos no jebkādām darbībām no šī vīrieša puses, likumsargs veica brīdinošu šāvienu gaisā, pēc kā vainīgais tika aizturēts.
1994.gadā dzimušais aizturētais jau vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā par laupīšanām.

 

 

Būtiski, ka 29.jūlijā Valsts policijas Jūrmalas iecirknī vērsās vēl trīs cietušās personas saistībā ar laupīšanām. Vienai no šīm personām arī draudēts ar nazi, otrai personai draudēts ar fizisku izrēķināšanos, bet pret trešo personu pielietots fizisks spēks. Jāpiemin, ka trešajā gadījumā laupīšana vainīgajam nav izdevusies.

 

 

Visos gadījumos vainīgais ņēmis tikai naudu.

 

 

Kopumā tika uzsākti trīs kriminālprocesi par laupīšanu. Un viens kriminālprocess par laupīšanas mēģinājumu. Par laupīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

 

 

Pašlaik vīrietis atrodas izolatorā.

 

 

Saistībā ar notikušo ir pamatotas aizdomas, ka aizturētais varētu būt veicis arī citas laupīšanas ne tikai Jūrmalā, bet arī citās pilsētās. Valsts policija aicina atsaukties cilvēkus, kuri cietuši no attēlā redzamā vīrieša uzbrukumiem, zvanot pa tālruni 67075147, 67075111, 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt