Piektdiena,
2019.gada
26.aprīlis
Pilsētā
75321

Valsts policijas un VUGD ziņas (22.12.16.-04.01.17.)


Apskatīt komentārus (0)


22.12.2016

Foto: Freepik 

 

Narkotiku “dīlerei” konfiscēts amfetamīns

 

 

Valsts policija bija saņēmusi informāciju, ka kāda sieviete Jūrmalā tirgo narkotiskās vielas. Saistībā ar notikušo policija uzsāka kriminālprocesu.

 

 

Ceturtdien, 15.decembrī, veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, tika noskaidrota sievietes atrašanās vieta. Rīgas reģiona Jūrmalas iecirkņa darbinieki apturēja 1981.gadā dzimušās sievietes vadīto automašīnu un aizturēja viņu. Pārmeklējot sievieti, likumsargi atrada 38 gramus amfetamīna. Policisti arī veica kratīšanu sievietes dzīvesvietā, kurā atrada svariņus un iepakojamos maisiņus, kas apliecināja, ka šī sieviete, iespējams, nodarbojas ar narkotisko vielu realizāciju.

 

 

Aizturētā jau iepriekš ir nonākusi policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu, ja šīs darbības veiktas ar narkotiskajām vielām lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

 

 

16. decembrī sievietei piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums.

 

 Ugunsgrēkā Jūrmalā gāja bojā cilvēks

 

 


Ceturtdien, 15. decembrī plkst. 17.33 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Kāpu ielu Jūrmalā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka vienstāvu dzīvojamā mājā deg starpsiena un sadzīves mantas 65m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā cilvēks, kura vecumu un dzimumu nebija iespējams noskaidrot. Plkst. 20.07 ugunsgrēks tika likvidēts un šī notikuma apstākļus noskaidros Valsts policija. 

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt