Piektdiena,
2019.gada
26.aprīlis
Pilsētā
75324

Valsts policijas un VUGD ziņas (15.12.16.-21.12.16.)


Apskatīt komentārus (0)


15.12.2016

Ar Porsche uzbrauc gājējiem

 

7. decembrī plkst.10:45 Jūrmalā, Vienības prospekta un Kuldīgas ielu krustojumā 1978.gadā dzimusi sieviete vadīja a/m Porsche Cayenne un uzbrauca diviem gājējiem.

Negadījuma vietā NMP palīdzību sniedza 1986.gadā dzimušam gājējam, kurš no hospitalizācijas atteicās, un1979.gadā dzimušam vīrietim, kurš ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē.

 


Traģiska avārija Valteros

 

6. decembrī plkst.20:14 Jūrmalā, Valtera prospekta krustojumā ar Dāvja ielu 1974.gadā dzimis vīrietis, vadot a/m Hyundai, iebrauca kokā. CSNg rezultātā notikuma vietā mira a/m pasažieris, nenoskaidrots vīrietis, un pasažieris, 1989.gadā dzimis vīrietis, kurš ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē, kur no gūtajām traumām mira. 

 

Negadījumā cieta pasažieris, 1978.gadā dzimis vīrietis un a/m vadītājs, abi ar gūtajām traumām nogādāti medicīnas iestādē.

 

Kā masu medijiem apstiprināja aculiecinieki, šoferis aizbēdzis no notikuma vietas. Jau pēc dažām minūtēm pēc avārijas notikuma vietā ieradušies aculiecinieku izsauktie mediķi, kuri kopā ar vīriem no glābšanas dienesta darījuši visu, lai glābtu smagi ievainotos auto pasažierus.

 

Savukārt «Hyundai» šoferis gan nekur tālu nav ticis, un Jūrmalas policisti kopā ar kinologiem jau pēc īsa brīža «pārķemmējuši» tuvējo mežu un tur arī atraduši aizbēgušo vīrieti. Viņš ir vienīgais no četrotnes, kurš pēc pārdzīvotā vēl spēj patstāvīgi pārvietoties.

Par notikušo ir ierosināta krimināllieta un notiek izmeklēšana.

 

Pagaidām likumsargiem nav izdevies noskaidrot precīzus traģiskā negadījuma iemeslus. Pēc avārijas spēkratā bija redzamas vairākas alkohola pudeles, kā arī, pēc neoficiālas informācijas, zināms, ka kāda pasažiera kabatā ir atrastas vairākas šļirces.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt