Piektdiena,
2019.gada
26.aprīlis
Pilsētā
75553

Valsts policijas un VUGD ziņas (04.01.17.-12.01.17.)


Apskatīt komentārus (0)


12.01.2017

Jūrmalā notver trīs narkodīlerus lielā apmērā tirgojot heroīnu

 


Strādājot narkotiku apkarošanas jomā, Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti pagājušonedēļ noskaidroja, ka kāds 37 gadus vecs vīrietis, kurš jau iepriekš vienu reizi sodīts par narkotiku realizēšanu, jau atkal atgriezies uz noziedzīgā ceļa un turpina šo nelegālo rūpalu.

 

Noskaidrojot vīrieša atrašanās vietu, 5. janvārī, likumsargi Jūrmalas mikrorajonā Kauguros viņu aizturēja. No vīrieša tika konfiscēti apmēram divi grami karfentanila un heroīna sajaukuma. Jāpiemin, ka karfentanils ir viena no spēcīgākajām narkotikām, kuras iedarbība uz cilvēka organismu sākas jau no pavisam nelieliem daudzumiem – viena mikrograma. Šā iemesla dēļ karfentanila lietotāji sevišķi bieži mirst no pārdozēšanas.

 

Policisti noskaidroja, ka aizturētais vīrietis narkotikas iegādājies no 45 gadus veca vīrieša, kurš savukārt – no 28 gadus veca vīrieša. Minētajā datumā Jūrmalas policistiem Slokā izdevās aizturēt arī šīs personas, kuras arī iepriekš sodīts par narkotiku realizēšanu. Pārmeklējot viņu automašīnu, policisti tās salonā atrada vairāk nekā 59 gramus heroīna (skat. attēlu).

 

Saistībā ar notikušo pret vīriešiem uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu realizēšanu lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

 

6. janvārī visiem aizturētajiem tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

 

2016. gadā mērķtiecīgi strādājot narkotisko vielu apkarošanas jomā Valsts policija Jūrmalā ir aizturējusi 27 personas par narkotisko un psihotropo vielu realizāciju un 29 personas par šo vielu glabāšanu.

 

 


Ugunsgrēkā bojā gājusi sieviete

 

Svētdien Jūrmalā ugunsgrēkā kādā divstāvu dzīvojamā mājā gājusi bojā sieviete, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

 

Izsaukums uz Melitas ielu Jūrmalā tika saņemts īsi pirms plkst.19. Ierodoties konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg koka ēkas jumts, starpstāvu pārsegums, pirmais stāvs un sadzīves mantas 180 kvadrātmetru platībā.

 

Ugunsgrēkā bojā gāja apmēram 70 gadus veca sieviete.

 

Šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts plkst.00.48.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt