Sestdiena,
2019.gada
25.maijs
Pilsētā
102881

Ugunsgrēkā gājuši bojā divi cilvēki


Apskatīt komentārus (0)


01.11.2018

Aizvadītajā nedēļā, laika posmā no šī gada 23.oktobra plkst. 15.00 līdz 30.oktobra plkst. 14.00, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Jūrmalā saņēma sešus izsaukumus, no kuriem viens bija uz ugunsgrēku dzēšanu un pieci uz glābšanas darbiem.

 

 

Ziņu dienests

 

 

Foto: no "JV" arhīva

 

 

Naktī uz svētdienu plkst. 1.07 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz daudzstāvu māju Jūrmalā, kur izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka dzīvojamās mājas otrajā stāvā deg dzīvoklis 66m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotās ēkas izglāba septiņus cilvēkus, no kuriem viens tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Ugunsgrēkā gāja bojā divi cilvēki. Plkst. 5.40 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts. 

 

 

Aizvadītajā nedēļā trīs izsaukumi saņemti uz glābšanas darbiem, kur ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja ceļa braucamo daļu no nolūzušiem kokiem. Izsaukumi saņemti uz autoceļu Rīga – Ventspils, Jūrkalnes ielu un Slokas ielu.

 

 

Vēl svētdien saņemts izsaukums uz Tukuma ielu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Ugunsdzēsēji glābēji no avarējušās automašīnas atbrīvoja divus cilvēkus, kurus nodeva NMPD mediķiem, kā arī sakārtoja ceļa braucamo daļu.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt