Trešdiena,
2019.gada
20.februāris
Pilsētā
85502

Spodrības mēnesī lielgabarīta atkritumus izvedīs bez maksas


Apskatīt komentārus (0)


17.04.2018

Sākot ar 23. aprīli, līdz 23. maijam Jūrmalas pilsētā notiks ikgadējais Spodrības mēnesis. Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar atkritumu apsaimniekotāju SIA “Clean R” Spodrības mēneša laikā nodrošinās bezmaksas lielgabarīta atkritumu savākšanu. Lielgabarīta atkritumi ir liela izmēra sadzīves atkritumi, kurus to apjoma dēļ nevar ievietot atkritumu konteinerā, – piemēram, skapītis, gulta, krēsls, matracis, citas nolietotas mēbeles un to daļas, u. tml., informē dome. 

 

 

ZIŅU DIENESTS

 

 

FOTO NO "JV" ARHĪVA 

 


Lielgabarīta atkritumus izvedīs pēc iepriekšēja pieteikuma. Pieteikumus lielgabarīta atkritumu izvešanai Jūrmalas pilsētas pašvaldības Pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļa pieņems no 23.aprīļa līdz 3.maijam pa tālr.67093985, 67093877, 67093855, 67093945 vai e-pastā einars.bucs@jurmala.lvieva.gulbe@jurmala.lvralda.berzina@jurmala.lvingrida.grike@jurmala.lv. Pieteikumā jānorāda adrese, kur atrodas lielgabarīta atkritumi, un to daudzums.

 

 

Atkritumu apsaimniekotājs SIA „Clean R” no 7.maija līdz 21.maijam nodrošinās iepriekš pieteikto lielgabarīta atkritumu savākšanu bez maksas.

 

 

Atkritumu izvešanu kontrolēs pašvaldības Pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļa sadarbībā ar Pašvaldības policiju, kuras uzdevums ir uzraudzīt neatļautu atkritumu izvietošanu ielu zaļajās zonās.

 

 

Ja nepieciešams izvest cita veida atkritumus, piemēram, zaļos atkritumus (zari, koku lapas, nopļauto zāli), būvgružus, bīstamos atkritumus (riepas, šīferis, eļļas), elektrotehniku, u. tml., aicinām sazināties ar sadzīves atkritumu apsaimniekotāju SIA „Clean R” pa tālr. 67111001. Šie atkritumi tiek apsaimniekoti citā veidā – atbilstoši frakcijai, veidam un atkritumu apsaimniekotāja noteiktajam tarifam.Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt