Trešdiena,
2019.gada
20.februāris
Pilsētā
86032

Sāk izsniegt Jūrmalas iedzīvotāja kartes


Apskatīt komentārus (0)


17.05.2018

Maijā sākta Jūrmalas iedzīvotāja kartes izsniegšana jūrmalniekiem un citiem iedzīvotājiem, kuri vēlas iegādāties Jūrmalas iedzīvotāja karti. Personām, kurām tā jau ir izsniegta, karte būs derīga arī turpmāk.  

 

 

Jūrmalas domes informācija

 

 

Jūrmalnieka karte tiek izsniegta bez maksas, ja persona ir deklarēta Jūrmalas pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā vai ja tai pieder nekustamais īpašums Jūrmalas pilsētā.

 

 

Lai pirmreizēji saņemtu Jūrmalas iedzīvotāja karti, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti), derīgu pensionāra apliecību vai I un II kategorijas invalīda apliecību, ir jāvēršas:

  •       Apmeklētāju apkalpošanas centrā Kauguros, Raiņa ielā 110,
  •       Apmeklētāju apkalpošanas centrā Ķemeros, Tukuma ielā 30,
  •       Labklājības pārvaldē Mellužu prosp. 83, Mellužos.

 

 

Apmeklētāju apkalpošanas centra darbinieks pēc iesniegtajiem dokumentiem veiks pieteikuma iesniedzēja deklarētās dzīvesvietas, nekustamā īpašuma piederības un iesniegto datu pareizības pārbaudi valsts nozīmes reģistros, sagatavos pieteikuma anketu un nofotografēs. Karte tiks izsniegta uz vietas. Pirmreizēji karte tiek izsniegta bez maksas, ja persona ir deklarēta Jūrmalas pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā vai ja tai pieder nekustamais īpašums Jūrmalas pilsētā.

 

 

 

Jūrmalas pilsētas iedzīvotājiem, kuri nav deklarēti vai tiem nepieder nekustamais īpašums Jūrmalas pilsētā, par kartes izgatavošanu noteikta maksa – 14,38 eiro. Jūrmalas iedzīvotāja karti par samaksu var iegādāties personas, kuras nav deklarētas vai tām nepieder nekustamais īpašums pašvaldības administratīvajā teritorijā. Jūrmalas iedzīvotāja kartes saņemšanas maksa ir 28,86 eiro mēnesī, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, un to iespējams ir iegādāties uz periodu līdz gadam. Šādā gadījumā karti var saņemt Jūrmalas pilsētas domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā Jomas ielā 1/5, Majoros, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti) un skolēniem, kuri nemācās Jūrmalas pilsētas pašvaldības dibinātās izglītības iestādēs, – izziņu no izglītības iestādes.

 

 

 

Ja karte nozaudēta, atkārtoti to izgatavo par maksu – 14,38 eiro, bet samazinātu maksu 3,50 eiro apmērā par kartes atkārtotu izgatavošanu maksā izglītojamie līdz 24 gadu vecumam, kuri mācās Jūrmalas pilsētas pašvaldības dibinātās izglītības iestādēs, bāreņi un bez vecāku gādības palikuši bērni, kuri atrodas audžuģimenēs, aizbildnībā un bērnu aprūpes institūcijās, personas ar I, II, un III grupas invaliditāti, maznodrošinātas un trūcīgas personas, pensionāri, politiski represētas personas un nacionālās pretošanās kustības dalībnieki.

 

 

 

Atkārtotai kartes izgatavošanai jāvēršas Apmeklētāju apkalpošanas centrā Jomas ielā 1/5, Majoros. Pensionāriem jāņem līdzi derīga pensionāra apliecība, bet skolēniem, kuri nemācās Jūrmalas pilsētas pašvaldības dibinātās izglītības iestādēs, – izziņa no izglītības iestādes.

 

 

 

Atgādinām, ka atvieglojumu saņemšanai Jūrmalas pilsētas autobusos jāuzrāda Jūrmalas iedzīvotāja karte.Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt