Piektdiena,
2019.gada
26.aprīlis
Pilsētā
84160

Par psihotropo vielu tirgošanu Kauguros aizturētas divas personas


Apskatīt komentārus (0)


16.02.2018

Viņu dzīvesvietā veikta sankcionētā kratīšana, kuras laikā izņemtas, iespējams, narkotiskās vielas, kas bija ietītas četros folija vīstokļos

 

 

Ziņu dienests

 

 

Policijas foto

 

 

Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļā tika iegūta informācija, ka Kauguru mikrorajonā divas personas, iespējams, nodarbojas ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

 

 

5.februārī operatīvu izmeklēšanas darbību rezultātā iespējamie likumpārkāpēji tika atrasti. Viņu dzīvesvietā veikta sankcionētā kratīšana, kuras laikā izņemtas, iespējams, narkotiskās vielas, kas bija ietītas četros folija vīstokļos. Aizdomās turētie nekavējoties tika aizturēti un nogādāti iecirknī.

 


Ekspertīzē noskaidrojās, ka sankcionētās kratīšanas laikā izņemti apmēram 1,55 grami ciklopropilfentanila.

 

 

1989.gadā dzimušais aizturētais vīrietis un 1991.gadā dzimusī aizturētā sieviete jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

 

 

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253./1 panta pirmās daļas – par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

 

 

Šodien abiem aizturētajiem tiesa piemēroja drošības līdzekli - apcietinājumu.

 

 

Jāpiemin, ka ciklopropilfentanils parasti tiek tirgots personām, kuras vēlas iegādāties heroīnu. Pircēji, protams, netiek informēti, ka tas nav heroīns. Līdz ar to bieži notiek pārdozēšana, jo fentanila grupas vielas ir daudz spēcīgākas par heroīnu.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt