Trešdiena,
2019.gada
20.februāris
Pilsētā
83509

Jūrmalai pirmā personalizētā pastmarka


Apskatīt komentārus (0)


15.01.2018

Klajā nākusi Jūrmalas un Kabūras sadarbības līguma parakstīšanas 40. gadadienai veltīta personalizēta pastmarka un aploksne

 

 

ZIŅU DIENESTS

 

 


Klajā nākusi Jūrmalas un Kabūras sadarbības līguma parakstīšanas 40. gadadienai veltīta personalizēta pastmarka un aploksne, informē dome.

Pastmarka izveidota, lai atzīmētu vienu no senākajām Jūrmalas sadraudzībām, kas oficiāli nostiprināta ar 1977. gadā parakstīto sadraudzības līgumu ar Francijas kūrortpilsētu Kabūru.

 

 

No visām Jūrmalas sadraudzības pilsētām tieši Kabūra ir tā, ar kuru visintensīvāk īstenotas visdažādākās pilsētu sadarbības aktivitātes, iesaistot Jūrmalas izglītojošās iestādes – Jūrmalas skolu, Mākslas skolu, Mūzikas skolu, Sporta skolu, Bērnu un jauniešu interešu centru, Bulduru Dārzkopības tehnikumu, radošos kolektīvus. Kabūrā viesojušies Jūrmalas sportisti, mākslinieki, dejotāji, mūziķi, notikusi arī pašvaldības policistu pieredzes apmaiņa. Rīkotas izstādes, semināri gan tūrisma, gan izglītības jomā.

 

 

Marka un aploksne kļuvušas par Jūrmalas pilsētas muzeja eksponātiem, markas pirmie eksemplāri ir nonākuši arī Filatēlistu biedrības pārstāvju kolekcijās.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt