Trešdiena,
2019.gada
20.februāris
Pilsētā
83606

Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz Zaļajām pēcpusdienām Ķemeros, Kauguros un Slokā


Apskatīt komentārus (0)


19.01.2018

Zaļajā pēcpusdienā Ķemeros piedalīsies arī Jūrmalas pilsētas domes pārstāvji, sniedzot jaunāko informāciju par Ķemeru attīstības plānu īstenošanu 

 

 

ZIŅU DIENESTS

 


Dabas aizsardzības pārvaldes (Pārvaldes) Pierīgas reģionālās administrācijas darbinieki janvārī un februārī Jūrmalas iedzīvotājus aicina uz atkalredzēšanos Zaļajās pēcpusdienās – 26. janvārī plkst. 17.00 Ķemeru pamatskolā, 31. janvārī plkst. 15.00 Kauguru bibliotēkā, savukārt 15. februārī plkst. 16.00 Alberta Kronenberga Slokas bibliotēkā. Zaļajā pēcpusdienā Ķemeros piedalīsies arī Jūrmalas pilsētas domes pārstāvji, sniedzot jaunāko informāciju par Ķemeru attīstības plānu īstenošanu. 

 


Iedzīvotājiem tā būs iespēja klātienē satikt Ķemeru Nacionālā parka pārstāvjus, uzdot sev interesējošus jautājumus, nepastarpinātā veidā uzzināt jaunāko informāciju par aktualitātēm dabas aizsardzībā. Tāpat iedzīvotāji varēs noskaidrot, kā aktīvāk iesaistīties dažādos dabas saglabāšanas pasākumos – talkās, dabas pētījumu programmās un citās aktivitātēs.

 


Pārvalde katrā Zaļajā pēcpusdienā iedzīvotājiem cenšas sniegt informāciju par aktualitātēm, kas skar tieši viņu dzīvesvietu. Reaģējot uz iedzīvotāju lielo interesi pērnajos gados, šogad Zaļajā pēcpusdienā Ķemeros piedalīsies arī Jūrmalas domes Attīstības pārvaldes pārstāvji, kuri vairāk pastāstīs par Ķemeru attīstības plānu īstenošanas gaitu.

 


“Nupat ar vērienīgu zinātniski praktisku konferenci esam noslēguši ĶNP 20. jubilejas gadu, apkopojot šajā laikā paveikto dažādās jomās, tādēļ šogad ikviens Zaļo pēcpusdienu apmeklētājs varēs iepazīties arī ar īsu konferencē aplūkoto tematu kopsavilkumu,” uzsver Pārvaldes Pierīgas reģionālās administrācijas Dabas izglītības centra “Meža māja” vadītāja Agnese Balandiņa. 

 


Zaļās pēcpusdienas notiks arī citviet Ķemeru Nacionālā parka teritorijā – 7. februārī plkst.15.00 – Engures saieta namā, 21. februārī plkst.15.00 – Lapmežciema muzejā, 7. martā plkst.14.00 – Smārdes pagasta bibliotēkā.

 


Zaļās pēcpusdienas Pārvalde organizē jau vairāk nekā piecus gadus, lai varētu klātienē satikt un uzrunāt īpaši aizsargājamās dabas teritorijās un to tuvumā dzīvojošos iedzīvotājus un sīkāk pastāstīt par tobrīd notiekošajām vai plānotajām aktualitātēm konkrētajā teritorijā.
 


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt