Sestdiena,
2019.gada
25.maijs
Pilsētā
103255

Aplaupa dzīvokļa saimnieku un izlec pa otrā stāva logu


Apskatīt komentārus (0)


22.11.2018

Pagājušajā sestdienā, 17. novembrī, Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa dežūrdaļā tika saņemta informācija no kāda Kauguru mikrorajona iedzīvotāja, ka viņam nolaupīta nauda un mobilais telefons.

 

 

Ziņu dienests

 

 

Foto: Alexandru Stavrica 

 

 

Cietušais iepriekšējā dienā bija iepazinies ar kādu vīrieti un piedāvājis viņam lietot alkoholiskos dzērienus pie sevis mājās. Sestdienas rītā ciemiņš nolēmis aplaupīt savu tikko iepazīto paziņu – nodarot miesas bojājumus, viņš nolaupījis telefonu un 145 eiro. Cietušais centies vainīgo aizturēt, aizslēdzot sava dzīvokļa durvis, taču garnadzi tas nav apturējis – viņš ar iegūto izlēcis ārā pa otrā stāva logu un aizbēdzis projām. Cietušais vīrietis par notikušo nekavējoties ziņoja Valsts policijai.

 

 

Likumsargi uzsāka iespējamās vainīgās personas meklēšanu un drīz vien netālu no notikuma vietas aizturēja vīrieti ar nolaupītajām mantām. Mobilais telefons un nauda tika atgriezta tās īpašniekam.

 

 

1987. gadā dzimušais aizturētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par laupīšanām un narkotisko vielu neatļautu lietošanu.

 

 

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par laupīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

 

 

19. novembrī, aizturētajam vīrietim tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu. 

 

 

Aizvadītajā nedēļā ugunsdzēsējiem glābējiem divi izsaukumi

 


Aizvadītajā nedēļā, laika posmā no šī gada 13.novembra plkst. 15.00 līdz 20.novembra plkst. 15.00, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Jūrmalā saņēma divus izsaukumus, no kuriem viens bija uz ugunsgrēka dzēšanu un viens uz glābšanas darbiem.

 

 

Ceturtdien plkst. 5.40 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Lielupes ielu, kur dega atkritumi 2m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 5.54. 
Vēl ceturtdien saņemts izsaukums uz Talsu šoseju, kur palīdzība bija nepieciešama sadarbībā ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt