Trešdiena,
2019.gada
16.janvāris
Brīvais laiks
83197

Svētku noskaņas Jūrmalas Gaismas parkā ... un ne tikai


Apskatīt komentārus (0)


29.12.2017

Gaismas parks aicina ģimenes ar bērniem ne vien izbaudīt gaismas svētku noskaņu, bet arī parosīties radošajās darbnīcās, piedalīties rotaļās un dažādās jautrās aktivitātēs

 


ZIŅU DIENESTS

 

 

FOTO: GUNA VILNĪTE

 

 


Dzintaru Mežaparka Gaismas parks ik dienu apmeklētājus priecē  ar gaismas dekoriem, kas veidoti no 85 tūkstošiem LED gaismiņu jūras viļņa, sniega tematikas objektu, Ziemassvētku rūķu un zaķu formās. Pēdējā šī gada sestdienā – 30. decembrī – no plkst. 15.00 līdz 18.00 Gaismas parks aicina ģimenes ar bērniem ne vien izbaudīt gaismas svētku noskaņu, bet arī parosīties radošajās darbnīcās, piedalīties rotaļās un dažādās jautrās aktivitātēs.

 

 

 
Slido kopā ar ģimeni Majoru sporta laukumā

Majoru sporta laukumā, Rīgas ielā 1, daļēji atklātā sporta hallē – publiskā slidotavā – ir iespēja izbaudīt slidošanas priekus.

 

 

Ledus hallē noteiktos laikos darba dienās un brīvdienās aicina slidot mūzikas pavadījumā, arī slidot ar hokeja nūjām, ņemot līdzi savas slidas vai nomāt tās uz vietas hallē.

 

 

Maksa par slidošanu – 3 eiro/h, skolēniem un pensionāriem – 1,50 eiro/h, bērniem līdz 7 gadu vecumam slidošana ir bez maksas. Slidošana ar nūjām – 4,50 eiro/h, skolēniem un pensionāriem – 2,50 eiro/h; slidu noma – 1,50 eiro/h.

 

 

Aktuālāko informāciju par slidotavas darba laiku un ledus halles noslodzes grafiku var apskatīt mājaslapā jssc.jurmala.lv sadaļā Majoru sporta laukums.

 

 

 

Ziemassvētku festivāls Dzintaru koncertzālē

 

 

29. decembra vakarā, plkst. 19.30, Ziemassvētku festivāls aicina uz  pianista Vestarda Šimkus solo koncertu. Biļetes uz festivāla koncertiem var iegādāties ”Biļešu paradīze” kasēs.

 

 

 

Koncerti un muzikāli uzvedumi Jūrmalas kultūras iestādēs

 

 

29. decembrī plkst. 18.00 Ķemeru bibliotēkā Tukuma ielā 20 interesenti aicināti uz literāri muzikālu programmu — uzvedumu “Zvani un sveces”. Uzvedumā piedalīsies bērnu vokālā studija no Tukuma – “Varavīksne”.

 

 

Sestdien, 30. decembra pievakarē, plkst. 18.00 Jūrmalas Kultūras centrā Jomas iela 35 vecgada koncertā ,,Ziemas mūzika svinga ritmos” muzicēs pūtēju orķestris “Jūrmala”.

 

 

 

Jaunā gada sagaidīšana Kauguros

 

 

31. decembrī plkst. 23.00–02.00 laipni aicināti uz kopīgu jaunā gada sagaidīšanas pasākumu Kauguros – Kauguru kultūras nama pagalmā, Raiņa ielā 110. Svētku noskaņu radīs Jaungada orķestris un gadu mijā priecēs svētku uguņošana.

 

 

 

Tematiski jaunā gada sagaidīšanas pasākumi kūrortpilsētas viesnīcās un restorānos

 

 

“Baltic Beach Hotel & SPA” Jūras ielā 23/25 no plkst. 20.00 piedāvā Jaungada programmu “New Years Eve All Stars Night”. Vakara gaitā viesus gaida dažādi pārsteigumi, dejas, mākslinieku uzstāšanās un septiņu ēdienu vakariņas. Bērniem sagatavota īpaša izklaides programma.

 

 

“Hotel Jūrmala SPA” Jomas ielā 47/49 no plkst. 21.00 aicina uz svētku programmu “Gatsby party” džeza melodiju noskaņās ar pārsteigumiem, aizraujošām aktivitātēm, kā arī svētku vakariņām. Mazajiem viesiem paredzēta izklaides programma ar rotaļām un pārsteigumiem.

 

 

“SemaraH Hotels Lielupe SPA & Conferences” Bulduru prospektā 64/68 no plkst. 21.00 savus viesus izklaidēs Venēcijas karnevāla noskaņās – krāšņi karnevāla tērpi, maskas un iluzionisti, gaismas šovs un itāļu mūzika. Pasākumu vadīs dziedātājs Roberto Meloni un aktrise Vita Baļčunaite, mūzika dīdžeja Artjoma Demjanenko ziņā. Sarūpēta arī īpaša izklaides programma bērniem.

 

 

 

Kā gadu iesāksi, tā turpināsi

 

 

Pirmo jaunā gada dienu Jūrmala aicina pavadīt latvisku tradīciju garā. No plkst. 12.00 līdz 17.00 Dzintaru Mežaparku pieskandinās folkloras ansamblis, ikviens aicināts iesaistīties latviešu tradicionālās dejās un rotaļās, izliet laimes, izstaigāt ar ķekatām, darboties radošās darbnīcās un piedalīties citās aktivitātēs.

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt