Trešdiena,
2019.gada
27.marts
Brīvais laiks
72536

Sestdien Gacho, Intars Busulis un Jeļena Vaenga uzstāsies Kauguru rudens svētkos


Apskatīt komentārus (0)


01.09.2016

3. septembrī Jūrmalā, Tallinas ielā, visas dienas garumā norisināsies jau par tradīciju kļuvušie Kauguru rudens svētki, piedāvājot plašu kultūras un izklaides programmu.

 

Pirmo reizi notiks starptautisks spēkavīru turnīrs “Best Nordic Strongman 2016”. Vakara koncertu uz lielās skatuves plkst. 19.00 atklās Gacho, kurš Jūrmalā uzstāsies pirmo reizi, bet jau otro gadu pēc kārtas Kauguru rudens svētkos koncertēs Intars Busulis un “Abonementa orķestris”. Svētku noslēgumā populārās Krievijas mākslinieces Jeļenas Vaengas uzstāšanās un uguņošana. Ieeja bez maksas.

 

Vakara koncertā - Gacho, Intars Busulis un Jeļena Vaenga Vakara koncertu uz lielās svētku skatuves plkst. 19.00 atklās Gacho. Šis būs īpašs koncerts ne tikai mūziķim, bet arī jūrmalniekiem, jo tas būs Gacho pirmais koncerts Jūrmalā. “Koncertā dzirdēsiet lielākos hītus, kā “Tava pasaule”, “Kas tu esi?” un “Viss Pa Īstam”. Tieši Jūrmalā filmējām lielāko daļu dziesmas “Viss Pa Īstam” videoklipu, tāpēc īpašs prieks uzstāties skaistajā Jūrmalas pilsētā. Kauguru rudens svētku koncerts būs gana aizraujošs, enerģisks un kustēties aicinošs, tāpēc ņemiet līdzi savu pozitīvāko noskaņojumu un draugus,” saka Gacho.

 

Koncertu turpinās viens no spilgtākajiem Latvijas solistiem Intars Busulis kopā ar "Abonementa orķestri”. Programmā būs iekļautas gan jau iemīļotās dziesmas, gan jaunas kompozīcijas. “Ne tikai es, bet arī mani skatuves kolēģi, draugi bija pārsteigti par cilvēku lielo atsaucību Kauguros pagājušogad. Es pats jau jūtu, ka man būs ļoti labs garastāvoklis. Ja godīgi, rudens ir mans mīļākais gadalaiks, un kādēļ lai to nesāktu izbaudīt tieši Kauguros!” stāsta Intars Busulis. Pasākuma noslēgumā uz skatuves kāps harizmātiskā Krievijas māksliniece Jeļena Vaenga, kas Latvijā plaši pazīstama, sadarbojoties ar Intaru Busuli. Jeļenas Vaengas priekšnesumus raksturo vitāls un emocionāls vēstījums. Koncerta laikā Jeļena Vaenga ar Intaru Busuli kopīgi izpildīs skaņdarbus, kas ir plaši pazīstami Latvijas auditorijai, tai skaitā dziesmu “Ņeva”.

 

“Jūrmala man ir viena no pasaules labākajām pilsētām. Kāpēc? Tā ir atmosfēra, kuru rada vietējie iedzīvotāji. Esmu no tām, kas pabijusi daudzās pasaules pilsētās un kūrortos, bet ko līdzīgu Jūrmalai esmu izjutusi tikai Francijas pludmalēs. Mīlu te visu – ēdienu, restorānus, viesnīcas, ceļus, puķes, kokus… Man patīk pastaigas Jūrmalā. Es te noteikti ik gadu varētu pavadīt vismaz pusi gada,” stāsta Jeļena Vaenga.

 

Spēcīgākie Ziemeļvalstu spēkavīri pulcēsies KaugurosKauguru rudens svētku ietvaros norisināsies starptautisks spēkavīru turnīrs „Best Nordic Strongman 2016”, kur divpadsmit Ziemeļvalstu spēkavīri no plkst. 13.00 līdz 17.30 demonstrēs enerģiju, velkot 17 tonnu smagu automašīnu un sportisko raksturu nesot 250 kg smagumu pa trepēm, kā arī izpildot citus tradicionālos spēkavīru vingrinājumus, kā vikinga prese, mašīnas vilkšana no zemes, vairoga nešana, stafete un Atlanta akmeņu celšana.

 

kviens varēs piedalīties Jūrmalas Mākslas skolas radošajās darbnīcās, kur varēs aust, zīmēt, veidot grafikas, kā arī izgatavot sev vai draugiem jaunas rotas. Jūrmalas Bērnu un jauniešu centrs piedāvās robotikas un elektronikas darbnīcas, skeitborda un kartinga paraugdemonstrējumus. Sava sitiena spēku izmērīt piedāvās Jūrmalas boksa skola. Svētku apmeklētāji visas dienas garumā uz lielās skatuves varēs vērot daudzveidīgu vietējo kolektīvu teātra, dziesmu un deju programmu.Šogad Kauguru rudens svētki norisināsies vienā no plašākajām ielām Kauguros – Tallinas ielā, posmā no Mazās Nometņu ielas līdz Jurģu ielai.

 

Kauguru rudens svētkus varēs skatīties un klausīties tiešraidē  internetā www.jurmala.lv un www.kasjauns.lv no plkst. 12.00, www.mixnews.lv un www.radioswh.lv no plkst. 16.00.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt