Trešdiena,
2019.gada
20.februāris
Brīvais laiks
85873

Jūrmalnieki saņem Kultūras ministrijas apbalvojumus


Apskatīt komentārus (0)


09.05.2018

26.aprīlī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā apbalvoti talantīgākie kultūrizglītības nozares audzēkņi, viņu skolotāji un koncertmeistari. Kultūras ministrijas apbalvojumu piešķir par nozīmīgiem sasniegumiem starptautiskos konkursos, izstādes un skatēs mākslu nozarēs. Vienlaikus ar Kultūras ministrijas balvu pasniegta arī Latvijas Nacionālā kultūras centra iedibinātā Cimzes balva.

 

 

Ziņu dienests

 

 

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas pedagogs Jānis Maļeckis un audzēknes Aleksandra Pavļičenko un Sofija Viļenska saņēmuši kultūras ministres Daces Melbārdes pasniegtus apbalvojumus par īpašiem sasniegumiem 2017.gadā. PUBLICITĀTES FOTO 

 

 

Kultūras ministres Daces Melbārdes pasniegtus apbalvojumus par īpašiem sasniegumiem 2017.gadā saņēma 45 audzēkņi un 51 pedagogs no 17 izglītības iestādēm. No 200 pretendentiem apbalvojumu saņēma Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēknes Aleksandra Pavļičenko un Sofija Viļenska, kā arī viņu pedagogs, profesors Jānis Maļeckis. 

 

 

Kultūras ministrijas balva jauniešiem par sasniegumiem starptautiskos konkursos, izstādes un skatēs mākslu nozarēs iedibināta 1998. gadā. Ar šo Balvu Latvijas valsts atzīmē kultūrizglītības iestāžu audzēkņu spilgtākos radošos panākumus un viņu skolotāju ieguldīto darbu.

 

 

Ar Cimzes balvu katru gadu tiek godināti divi izcilākie Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās izglītības iestāžu pedagogi kultūrizglītības jomā – mūzikā un mākslā.

 

 

2014. gadā LNKC iedibinātās Cimzes balvas piešķiršanas mērķi ir novērtēt pedagogus par izcilu pedagoģisko darbību un nozīmīgu ieguldījumu kultūrizglītībā, kā arī stiprināt kultūrizglītības jomas pedagogu profesijas prestižu. Balva nosaukta pedagoga, tautas dziesmu vācēja, latviešu kora mūzikas pamatlicēja un profesionālās mūzikas izglītības aizsācēja Jāņa Cimzes (1814 - 1881) vārdā. 


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt