Trešdiena,
2019.gada
20.februāris
Brīvais laiks
85722

Ieskandina Mūzikas skolas jauno ēku


Apskatīt komentārus (1)


27.04.2018

Jaunā ēka ir tieši divreiz lielāka par tagadējo Mūzikas skolu un tajā būs ļoti liela zāle ar 400 skatītāju vietām 

 

 

Jānis Vilnītis

 

 

Autora foto

 


„Jurģu dienā senāk ne tikai zirgus izveda ganībās, bet arī cilvēki meklējot labākas mājas, pārvietojās no viena saimnieka pie otra. Tāpēc arī mēs šo Jurģu dienu izmantojam, lai tieši viduspunktā starp Lieldienām un vasaras saulgriežiem, atrastos šeit jaunajā Mūzikas skolas ēkā,” uzrunājot klātesošos jaunajā, gan vēl nepabeigtajā Jūrmalas Mūzikas skolas ēkā Strēlnieku prospektā, pauda skolas vadītāja Gunta Liepiņa.

 

 

Savukārt domes Izglītības pārvaldes vadītājs Imants Lasmanis atzina: „Domāju, ka mēs jau esam pieraduši pie domas, ka šeit top un būs jauna Mūzikas skolas ēka, bet dažubrīd, man šķiet, mēs aizmirstam, cik tas priekš Latvijas ir nozīmīgi, jo cik gan ir tās vietas Latvijā, kur tiek celta jauna ēka, kas domāta tikai un vienīgi mūzikas skolas vajadzībām. Tas būtībā ir retums, un man kā bijušam mūziķim tas silda sirdi kā nekas cits. Kā jau direktore teica, tad mēs šeit esam tikušies, jo vārdadiena ir Jurģim, un viss liecina, ka tad, kad vārda diena būs Ilmāram, tad mēs atkal varēsim tikties, jo viss būs gatavs.”

 

 

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas dibinātājs, ilggadējais tās direktors Andrejs Upmacis sacīja, ka jaunajā ēkā viņam esot nogaidošas sajūtas, jo vēl nevarot saprast, kā te būšot, to pierādīšot tie, kas skolā darbojas.

 

 

Intervijā Mūzikas skolas vadītāja Gunta Liepiņa uz jautājumu vai jaunajā ēkā nevarēs apmaldīties, atbildēja:

 

 

 - Katru nedēļu būdama būvniecības sapulcēs, kā arī gan plānos, gan arī dabā sekoju visam līdzi stāvu pa stāvam.

 

 

Celtnieki pacietīgi šo ēku padara par apdzīvojamu un mēs ļoti gaidām, kad jaunajā skolā Latvijas valsts simtgadē šurp pārcelsies gandrīz 500 skolēni, gandrīz 70 pedagogi. Tā ir liela saime, kas patiešām pelnījusi tādu labiekārtotu, modernu, mūsdienīgu skolu. Atkārtojam savus lielos Paldies Jūrmalas domei un visiem jūrmalniekiem, kas ar savu nodokļu naudu piedalās šajā projektā - jāsaka mūsu jaunatnes nākotnes labā.

 

 

Pilns raksts, vairāk fotogrāfiju - "JV" 14. (26.04.18.-02.05.18.) numurā. Laikraksta elektronisko versiju var iegādāties šeit.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt