Sestdiena,
2019.gada
25.maijs
Brīvais laiks
103134

Latvijas valsts simtgades svinībās vizinās ar retro autobusu


Apskatīt komentārus (0)


15.11.2018

Atzīmējot 60 gadu jubileju, kas tiks svinēta 20. novembrī, SIA “Jūrmalas autobusu satiksme” (JAS),  dāvās unikālu iespēju jūrmalniekiem – Latvijas valsts simtgades brīvdienās izbaudīt ekskluzīvu braucienu ar retro autobusu, kas pirms 60 gadiem sāka kursēt Jūrmalas pilsētas maršrutos. 

 


Ziņu dienests

 


Jūrmalniekiem un pilsētas viesiem tā būs unikāla iespēja atgriezties 60 gadus senā pagātnē, izbaudot braucienu ar retro autobusu. Tajā laikā autobuss kursēja pa tagadējo 4. maršrutu “Bulduri – Sloka”, taču brauca pa Jomas ielu, nevis Dubultu prospektu.

 


18. un 19. novembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 pēcpusdienā īpašos maršrutu reisos kursēs autobuss “PAZ”, kas tālajā 1963. gadā pirmo reizi devās savā pirmajā reisā, pārvadājot pasažierus pa pilsētu. No Kauguriem uz Majoriem retro autobuss izbrauks plkst. 10.00. Autobuss uzņems un izlaidīs pasažierus tikai maršrutu galapunktos.

 

 

Kustības saraksts 


No dzelzceļa stacijas Sloka (Kauguri)

Plkst. 10.00 

Plkst. 12.00

Plkst. 14.00


No Majoriem (stāvlaukums)

Plkst. 11.15

Plkst. 13.15

Plkst. 15.15


 

 

Plašāka informācija par maršrutiem, autobusa atiešanas un pienākšanas laiku no Majoriem un pieturas “Dzelzceļa stacija Sloka” būs pieejama interneta vietnē www.jurmalassatiksme.lv no 12. novembra. Autobuss uzņems un izlaidīs pasažierus tikai maršrutu galapunktos.

 


Lai iepazīstinātu jūrmalniekus ar uzņēmuma vēsturi un attīstību 60 gadu garumā, JAS sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas muzeju, ir izveidojis vēsturisku videomateriālu. Tajā būs apskatāmi – dažādu marku autobusi, ar kuriem savulaik tika pārvadāti pasažieri un pilsētas viesi, kā arī uzņēmuma teritorija Dzintaros, maršrutu shēma, pārvadāto pasažieru skaits u.c. interesanti vēstures fakti. Materiāls tiks pārraidīts visos JAS autobusos no 12. novembra. 


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt